Joan Casares Quartet

Thursday, 25 July, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!  

La Nova Jam Session amb Oriol Vallès

Thursday, 18 July, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

La Nova Jam Session amb Oriol Vallès

Thursday, 11 July, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

La Nova Jam Session amb Oriol Vallès

Thursday, 4 July, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

BCN Swing Flamingos

Friday, 28 June, 2019 - 22:30
Entrada Gratuïta! Els BCN Swing Flamingos tenen molt clar el que cal fer perquè els amants del swing no deixin de gaudir del ritme sincopat amb més...

Vallès - Pou - Castillo - Gurpegui

Thursday, 27 June, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Jon Robles, Marko Lohikari Y Ramón Ángel

Saturday, 22 June, 2019 - 22:30
  Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Produït per Ramón Ángel, el disc Abril 10/18 és producte de l’atzar. Es va enregistrar en poques hores,  en...

Mariola Mariola Membrives Guitar Band

Friday, 21 June, 2019 - 22:30
Web 15 € - Anticipada i Taqilla 18 € El nou directe de la cantant i actriu Mariola Membrives pren com a punt de partida el seu últim disc Lorca,...

Roc Calvet Grup

Thursday, 20 June, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Carola Ortiz Quartet

Saturday, 15 June, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € A la seva ciutat natal, Carola Ortiz presentarà la seva versió més “jazzera” acompanya per la seva recent...

Round About Trio

Friday, 14 June, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Round About Trio té la base a la ciutat de Nova York on resideixen els seus membres i fundadors: el pianista...

Taller de Músics ESEM Presenta: In Roots

Thursday, 13 June, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Concert de la Vergonya

Saturday, 8 June, 2019 - 22:30
Dos anys després del 1er Concert de la Vergonya, arriba a la Nova Jazz Cava terrassenca la 2a edició d’aquesta convocatòria social i solidària....

Jinjoo Yoo Trio

Friday, 7 June, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Pianista, compositora i arranjadora, la sud coreana Jinjoo Yoo és una intèrpret dinàmica i amb una veu capaç d...

Adrià Font Grup

Thursday, 6 June, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!