Ariox + Galgo Lento

Sunday, 29 May, 2022 - 20:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 15€ - Anticipada Web 12€   L’Ariox i el Galgo Lento son dos joves projectes destacats...

Pol Batlle

Sunday, 22 May, 2022 - 20:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 15€ - Anticipada Web 12€   Pol Batlle és una nova glopada enèrgica que et pot tombar...

Intana + Alícia Rey

Sunday, 15 May, 2022 - 20:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 18€ - Anticipada Web 15€     INTANA El tercer disc d’Intana, Planeta Nou, es...

The Zephyr Bones

Sunday, 8 May, 2022 - 20:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 12€ - Anticipada Web 10€ El rock psicodèlic de The Zephyr Bones s’expandeix en un...

Koko Jean & The Tonics

Sunday, 1 May, 2022 - 20:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 18€ - Anticipada Web 15€   La voracitat musical de Koko-Jean Davis, vocalista afro-...

Christian McBride & Inside Straight

Sunday, 20 March, 2022 - 19:00
Preu Web i Taquilla 35 € www.christianmcbride.com El debut a Terrassa del contrabaixista, compositor i director artístic del Newport Jazz Festival...

Immanuel Wilkins

Saturday, 19 March, 2022 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 30 € L’escena efervescent de Nova York torna a brillar en un programa artístic que aposta per les noves veus planetàries del...

Emmet Cohen Trio

Thursday, 17 March, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 30 € www.emmetcohen.com El FJT proposa un altre dels músics nord-americans en progressió ascendent als seus 31 anys. Finalista...

Barcelona Art Orchestra

Saturday, 12 March, 2022 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 25 € El debut al FJT de la Barcelona Art Orchestra amb l’estrena del projecte i àlbum “Ragtime Stories” és una de les apostes...

Keith Dunn & John Primer

Friday, 11 March, 2022 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 25 € Tot un clàssic de la programació del FJT amb la proposta “Evening With The Real Blues” composta per Keith Dunn &...

Ivan "Melon" Lewis & The Cuban Swing Express

Thursday, 10 March, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 30 € Primer concert internacional protagonitzat pel recent guanyador del premi Grammy al “Millor disc de Jazz Llatí”, Iván “...

Santa Salut

Sunday, 6 March, 2022 - 20:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 15€ - Anticipada Web 12€   Influenciada pel Hip Hop des de la infància, Santa Salut ...

Capsula

Saturday, 5 March, 2022 - 22:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 15€ - Anticipada Web 12€ Capsula acaben d’editar nou disc, i això sempre és una gran...

El Petit De Cal Eril

Sunday, 27 February, 2022 - 20:00
  Venda d'entrades: www.terrassamusicamoderna.cat Taquilla 18€ - Anticipada Web 15€ Suau com quan una espasa roent s’enfosa dins la neu, El Petit...

Swing Ballable & Carnestoltes

Saturday, 26 February, 2022 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït! Aforament limitat!