Atenea Carter & Groove Collective

Thursday, 31 October, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta! www.ateneacarter.com

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 30 October, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Concert Solidari a benefici d’EDFON amb TUKEMUKE i la col·laboració especial de Màgic Andreu

Sunday, 27 October, 2019 - 20:00
Col.laboració entrada 12 € - Web 10 € Educational Development Foundation Nepal, EDFON, és una ONG fundada l’any 2014, que treballa en l’entorn...

The Mighty Onions

Saturday, 26 October, 2019 - 22:30
Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 € Des de 2015 i amb el inici de la revolució del swing, The Mighty Onions no ha deixat d’escampar  la febre del...

Juan Galiardo Trio

Friday, 25 October, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Juan Galiardo ens visita novament formant un trio musical que no deixarà indiferent al públic. El so d'aquest...

Crazy Trio & Matthew Simon

Thursday, 24 October, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Poesia i Drets Humans

Thursday, 24 October, 2019 - 20:00
Poemes de Joxean Artze, Joan Brossa, Federico García Lorca, José Agustín Goytisolo, Miguel Hernàndez, Maria-Mercè Marçal, Pablo Neruda, Francisco de...

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 23 October, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

El Petit de Cal Eril

Sunday, 20 October, 2019 - 20:00
  ENERGIA FOSCA Sabem que l’expansió accelerada de l’univers no s’explicaria sense la presència d’una misteriosa energia fosca. Una energia que s’...

Jazz Ensemble “The Walkin' Dads”

Saturday, 19 October, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Un quintet vallesà que traça un gran arc estilístic dins la tradició del jazz modern -de Gerry Mulligan a...

Holger Scheidt Quartet's

Friday, 18 October, 2019 - 22:30
  Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Holger Scheidt ha esdevingut part de l'escena internacional de jazz que aquest nou àlbum "Schwimmende...

Mireia Vidal Grup

Thursday, 17 October, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 16 October, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït! Cancel.lat!

Agustí Mas Blues

Saturday, 12 October, 2019 - 22:30
  Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 € Agustí  “El Doctor” Mas ens prescriu una recepta de bon blues amb peces de Steve Winwood, Willie Dixon o...

The Changes presenta: Pol Omedes 5tet "Bon Viatge" + The Bop Collective"Iaspis"

Friday, 11 October, 2019 - 22:30
Web 15 € - Anticipada i Taquilla 18 € "The Changes és un col·lectiu de creació musical. La nostra missió és donar veu a una generació d'artistes...