Charles McPherson Quartet

Saturday, 20 July, 2019 - 22:30
Web 15 € - Anticipada i Taquilla 18 € Als seus vuitanta anys Charles McPherson es consagra com un dels referents de l’escena jazzística...

Gerard Nieto Organ_izing

Friday, 19 July, 2019 - 22:30
Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 € Organ_izing és un projecte liderat per un dels teclistes amb més solvència i experiència del país, el...

La Nova Jam Session amb Oriol Vallès

Thursday, 18 July, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta! No et perdis l’alt voltatge jazzístic d’aquest estiu a Terrassa. La Cava Club acull al juliol un cicle especial i d’entrada lliure...

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 17 July, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Gran Reserva

Saturday, 13 July, 2019 - 22:30
Preu Únic 6 € Web i Taquilla La música en directe i la solidaritat de nou van de bracet a la Nova Jazz Cava. El  concert en benefici de l’...

Scatcrooner "Groovin' on the Ritz"

Friday, 12 July, 2019 - 22:30
  Neix ScatCrooner amb l'espectacle Groovin' On The Ritz, un desplegament del bo i millor del jazz, pop-rock i el funk de tots els temps, amb...

La Nova Jam Session amb Oriol Vallès

Thursday, 11 July, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta! No et perdis l’alt voltatge jazzístic d’aquest estiu a Terrassa. La Cava Club acull al juliol un cicle especial i d’entrada lliure...

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 10 July, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Casares Brothers Quartet amb Davis Whitfield

Saturday, 6 July, 2019 - 22:30
  Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 €   "Els germans Casares tornen a la Nova Jazz Cava per oferir-nos un concert dedicat a la música dels seus...

Antonio Ciacca Quartet Featuring Rick Margitza

Friday, 5 July, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Antonio Ciacca atresora una posició de prestigi a l’escena internacional on el seu talent com a pianista,...

La Nova Jam Session amb Oriol Vallès

Thursday, 4 July, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta! No et perdis l’alt voltatge jazzístic d’aquest estiu a Terrassa. La Cava Club acull al juliol un cicle especial i d’entrada lliure...

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 3 July, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

BCN Swing Flamingos

Friday, 28 June, 2019 - 22:30
Entrada Gratuïta! Els BCN Swing Flamingos tenen molt clar el que cal fer perquè els amants del swing no deixin de gaudir del ritme sincopat amb més...

Vallès - Pou - Castillo - Gurpegui

Thursday, 27 June, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Jon Robles - Marko Lohikari - Ramón Ángel Rey

Saturday, 22 June, 2019 - 22:30
  Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Produït per Ramón Ángel, el disc Abril 10/18 és producte de l’atzar. Es va enregistrar en poques hores,  en...