Concert de Final de Curs d'Alumnes de Grau Professional del CEM

Sunday, 16 June, 2019 - 19:00
Entrades Web i Taquilla 12 € Obertura de portes 18:30h amb les actuacions de: Combo Jove Cor Jove Grup de Cambra Orquestra de Corda Grau...

Carola Ortiz Quartet

Saturday, 15 June, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € A la seva ciutat natal, Carola Ortiz presentarà la seva versió més “jazzera” acompanya per la seva recent...

Round About Trio

Friday, 14 June, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Round About Trio té la base a la ciutat de Nova York on resideixen els seus membres i fundadors: el pianista...

Taller de Músics ESEM Presenta: In Roots

Thursday, 13 June, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 12 June, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Concert de la Vergonya

Saturday, 8 June, 2019 - 22:30
Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 € Dos anys després del 1er Concert de la Vergonya, arriba a la Nova Jazz Cava terrassenca la 2a edició d’aquesta...

Jinjoo Yoo Trio

Friday, 7 June, 2019 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Pianista, compositora i arranjadora, la sud coreana Jinjoo Yoo és una intèrpret dinàmica i amb una veu capaç d...

Adrià Font Grup

Thursday, 6 June, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 5 June, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Miquel Abras

Sunday, 2 June, 2019 - 19:00
Entrades On-Line 10 € a Entradium! Obertura de portes 18:30h Concert 19h Miquel Abras ens sorprèn amb dos llançament discogràfics al mateix dia...

Eli Degibri Quartet

Friday, 31 May, 2019 - 22:30
Web 15 € - Anticipada i Taquilla 18 € Hem escoltat a Eli Degibri a la Cava acompanyant Al Foster (2004) i amb els seu trio (2010).  En la tercera...

Oriol Vallès i Irene Reig: La Batalla!

Thursday, 30 May, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 29 May, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Bucs Sessions - Muzak + The Tremens

Sunday, 26 May, 2019 - 18:00
  Les Bucs Sessions són concerts de curta durada protagonitzats per bandes locals que volen foguejar-se i que utilitzen els Bucs Baumann com a local...

Marc Ferrer Trio Feat. Marian Barahona & Paul Evans

Saturday, 25 May, 2019 - 22:30
  Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 € Marc Ferrer Trio, rememora la millor tradició del piano jazz des d'una òptica particular fidel a l'essència...