Entrades a la venda

AmaroFreitas

Amaro Freitas
Amaro Freitas
Data i hora: Friday, 26 October, 2018 - 23:30
PVP taquilla: 18.00€ (taquilla)
PVP Web: 15,00 €
PVP Socis: 12,60 €

fronteraazul

Frontera Azul
Frontera Azul
Data i hora: Saturday, 27 October, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

PhilRobson

Phil Robson
Phil Robson
Data i hora: Friday, 9 November, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 18.00€ (taquilla)
PVP Web: 15,00 €
PVP Socis: 12,60 €

MiquelGarces

Miquel Garces
Miquel Garces
Data i hora: Saturday, 10 November, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 6.00€ (taquilla)
PVP Web: 6,00 €
PVP Socis:

GwenPerry&MicheleFaberQuartet2017©MiquelCarol

Gwen Perry & Michele Faber Quartet
Gwen Perry & Michele Faber Quartet
Data i hora: Friday, 16 November, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
Rauxa "Setmana de la Poesia a Terrassa"

candelatrio

Candela Trio
Candela Trio
Data i hora: Saturday, 17 November, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €
Data i hora: Friday, 23 November, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

kailash20151.jpg

Kailash Quartet
Kailash Quartet
Miquel Carol
Data i hora: Saturday, 24 November, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

DeltoroBluesBand

Del Toro Blues Band
Del Toro Blues Band
Data i hora: Friday, 30 November, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €

thebopcollective

The Bop Collective
The Bop Collective
Jep Jorba
Presentació Nou Cd!
Data i hora: Saturday, 1 December, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
Especial Swing Ballable!

osister18

O Sister!
O Sister!
Data i hora: Thursday, 6 December, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €

newbopsextet2.jpg

John DuBuclet's NewBopsextet
John DuBuclet's NewBopsextet
Presentació Nou Cd "Dayspring"
Data i hora: Friday, 7 December, 2018 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €