PDNJO

PIERRE DøRGE & NEW JUNGLE ORCHESTRA
PIERRE DøRGE & NEW JUNGLE ORCHESTRA
Data i hora: Friday, 26 April, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
"Energia Vital"
Data i hora: Saturday, 27 April, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

OriolGonzalezCrazyTrioMatthewSimon

Oriol Gonzalez Crazy Trio & Matthew Simon
Oriol Gonzalez Crazy Trio & Matthew Simon
Data i hora: Friday, 3 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

BernardVanRossum

Bernard Van Rossum
Bernard Van Rossum
Data i hora: Saturday, 4 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
Data i hora: Friday, 10 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €
Fira Modernista de Terrassa!

dcoscanloncoolcatcombo.jpg

Doc Scanlon's Cool Cat Combo
Doc Scanlon's Cool Cat Combo
Presentació Nou Cd "Nighty Mice"
Data i hora: Saturday, 11 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €
Data i hora: Friday, 17 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

DanielFerruzTrio+JoanMas

Daniel Ferruz Trio Feat. Joan Mas
Daniel Ferruz Trio Feat. Joan Mas
Presentació Nou Cd "Noctis"
Data i hora: Saturday, 18 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

JesseSimpson

Jesse Simpson
Jesse Simpson
Presentació Nou Cd "Solid Society"
Data i hora: Friday, 24 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
Presentació Nou Cd "A Drop of Freedom"
Data i hora: Saturday, 25 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
"Únic Concert a Catalunya"

EliDegibri4tet

Eli Degibri Quartet
Eli Degibri Quartet
Data i hora: Friday, 31 May, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 18.00€ (taquilla)
PVP Web: 15,00 €
PVP Socis: 12,60 €

JinjooYoo

Jinjoo Yoo
Jinjoo Yoo
Data i hora: Friday, 7 June, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €