Entrades a la venda

OriolVentura220323-0049@JoanPayerol

Oriol Ventura
Oriol Ventura
Joan Payerol
Data i hora: Thursday, 1 December, 2022 - 21:00
PVP taquilla: 3.00€ (taquilla)
PVP Web: 3,00 €
PVP Socis: 0,00 €

GaelHorellou22

Gaël Horellou
Gaël Horellou
"Organ Power"
Data i hora: Friday, 2 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 15,00 €
PVP Socis: 10,50 €

12to12Quintet

12 to 12 Quintet
12 to 12 Quintet
Data i hora: Saturday, 3 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 15,00 €
PVP Socis: 10,50 €

RoserMonforte

Roser Monforte
Roser Monforte
"Landscape Songs"
Data i hora: Thursday, 8 December, 2022 - 21:00
PVP taquilla: 3.00€ (taquilla)
PVP Web: 3,00 €
PVP Socis: 0,00 €

JesúsMolina

Jesús Molina
Jesús Molina
Data i hora: Friday, 9 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 18.00€ (taquilla)
PVP Web: 18,00 €
PVP Socis: 13,00 €

TheDylan's

The Dylan's
The Dylan's
Data i hora: Saturday, 10 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 12,00 €
PVP Socis: 8,00 €
Taller de Músics ESEM presenta

Noctiluca

Noctiluca
Noctiluca
Data i hora: Thursday, 15 December, 2022 - 21:00
PVP taquilla: 3.00€ (taquilla)
PVP Web: 3,00 €
PVP Socis: 0,00 €
Cicle Especial Nadal!

Fredis22

Fredi's Jazz Band
Fredi's Jazz Band
"Nadales en clau de Jazz"
Data i hora: Thursday, 22 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 13.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis:
Cicle Especial Nadal - Nadal!

AroundTheChristmasTreeIgnasiTerraza

Around The Christmas Tree Ignasi Terraza
Around The Christmas Tree Ignasi Terraza
"Around The Christmas Tree"
Data i hora: Sunday, 25 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 25.00€ (taquilla)
PVP Web: 25,00 €
PVP Socis: 17,50 €
Cicle Especial Nadal - Sant Esteve!

AroundTheChristmasTreeIgnasiTerraza

Around The Christmas Tree Ignasi Terraza
Around The Christmas Tree Ignasi Terraza
"Around The Christmas Tree"
Data i hora: Monday, 26 December, 2022 - 19:00
PVP taquilla: 25.00€ (taquilla)
PVP Web: 25,00 €
PVP Socis: 17,50 €
Cicle Especial Nadal!

NJCOriolLopezCalle2017

Oriol López Calle
Oriol López Calle
Data i hora: Thursday, 29 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 3.00€ (taquilla)
PVP Web: 3,00 €
PVP Socis: 0,00 €

Jazzmanontroppo

Jazzmanontroppo
Jazzmanontroppo
Data i hora: Friday, 30 December, 2022 - 22:00
PVP taquilla: 10.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: