Jazz Cava (Sant Quirze, 22)

Events: Jazz Cava (Sant Quirze, 22)

(1192 events)
1980
Sunday 20 Apr 18:30 JAYME MARQUES GRUP Temporada 1979-80
Saturday 19 Apr 23:30 JAZZOM Temporada 1979-80
Friday 18 Apr 23:30 JAZZOM Temporada 1979-80
Sunday 13 Apr 18:30 LLUÍS VIDAL - ANGEL PEREIRA Temporada 1979-80
Saturday 12 Apr 23:30 LLUÍS VIDAL - ANGEL PEREIRA Temporada 1979-80
Friday 11 Apr 23:30 LLUÍS VIDAL - ANGEL PEREIRA Temporada 1979-80
Sunday 30 Mar 18:30 OSCAR ROIG - JOSEP Mª RUS Temporada 1979-80
Saturday 29 Mar 23:30 OSCAR ROIG - JOSEP Mª RUS Temporada 1979-80
Friday 28 Mar 23:30 OSCAR ROIG - JOSEP Mª RUS Temporada 1979-80
Sunday 23 Mar 18:30 AL GREY AMB ERIC PETER TRIO Temporada 1979-80
Saturday 22 Mar 23:30 ERIC PETER TRIO Temporada 1979-80
Friday 21 Mar 23:30 BENET PALET QUARTET AMB JOAN GRIMALT Temporada 1979-80
Wednesday 19 Mar 18:30 JOAN ALBERT AMB ERIC PETER TRIO Temporada 1979-80
Tuesday 18 Mar 23:30 JOAN ALBERT AMB ERIC PETER TRIO Temporada 1979-80
Sunday 16 Mar 18:30 CARLOS GONZÁLVEZ QUARTET Temporada 1979-80
Saturday 15 Mar 23:30 CARLOS GONZÁLVEZ QUARTET Temporada 1979-80
Friday 14 Mar 23:30 JOSEP Mª FARRÀS QUARTET Temporada 1979-80
Sunday 09 Mar 18:30 SANTDIVENDRES Temporada 1979-80
Saturday 08 Mar 23:30 SANTDIVENDRES Temporada 1979-80
Sunday 02 Mar 18:30 BENNY WATERS QUARTET Temporada 1979-80
Saturday 01 Mar 23:30 BENNY WATERS QUARTET Temporada 1979-80
Sunday 24 Feb 18:30 HARRY 'SWEETS' EDISON AMB TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Saturday 23 Feb 23:30 HARRY 'SWEETS' EDISON AMB TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Sunday 17 Feb 18:30 JOSEP Mª FARRÀS QUARTET Temporada 1979-80
Saturday 16 Feb 23:30 JOSEP Mª FARRÀS QUARTET Temporada 1979-80
Sunday 10 Feb 18:30 GENE 'MIGHTY FLEA' CONNERS AMB RAMÓN FARRÁN JAZZ SEXTET Temporada 1979-80
Saturday 09 Feb 23:30 GENE 'MIGHTY FLEA' CONNERS AMB RAMÓN FARRÁN JAZZ SEXTET Temporada 1979-80
Sunday 03 Feb 18:30 GENE 'MIGHTY' FLEA CONNERS QUARTET Temporada 1979-80
Saturday 02 Feb 23:30 HOT BAMBÚ Temporada 1979-80
Friday 01 Feb 23:30 HOT BAMBÚ Temporada 1979-80
Friday 01 Feb 00:00 Cap d'Any ALL STARS Temporada 1979-80
Sunday 27 Jan 18:30 JAZOOM Temporada 1979-80
Saturday 26 Jan 23:30 JAZOOM Temporada 1979-80
Sunday 20 Jan 18:30 PAU STOCKER QUARTET Temporada 1979-80
Saturday 19 Jan 23:30 PAU STOCKER QUARTET Temporada 1979-80
Sunday 13 Jan 18:30 TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Saturday 12 Jan 23:30 TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Sunday 06 Jan 18:30 PONY POINDEXTER AMB TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Saturday 05 Jan 23:30 PONY POINDEXTER AMB TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Tuesday 01 Jan 18:30 PONY POINDEXTER AMB TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
1979
Sunday 30 Dec 18:30 PONY POINDEXTER AMB TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Saturday 29 Dec 23:30 PONY POINDEXTER AMB TETE MONTOLIU TRIO Temporada 1979-80
Wednesday 26 Dec 18:30 LOU BENNETT-ANDRÉ CONDOUANT-BILLY BROOKS Temporada 1979-80
Tuesday 25 Dec 23:30 LOU BENNETT-ANDRÉ CONDOUANT-BILLY BROOKS Temporada 1979-80
Tuesday 25 Dec 18:30 LOU BENNETT-ANDRÉ CONDOUANT-BILLY BROOKS Temporada 1979-80
Monday 24 Dec 23:30 LOU BENNETT-ANDRÉ CONDOUANT-BILLY BROOKS Temporada 1979-80
Sunday 23 Dec 18:30 LOU BENNETT-ANDRÉ CONDOUANT-BILLY BROOKS Temporada 1979-80
Saturday 22 Dec 23:30 LOU BENNETT-ANDRÉ CONDOUANT-BILLY BROOKS Temporada 1979-80
Sunday 16 Dec 18:30 BATUCADA Temporada 1979-80
Saturday 15 Dec 23:30 BATUCADA Temporada 1979-80