BillieHolidayTribute

Billie Holiday Tribute
Billie Holiday Tribute
Data i hora: Friday, 15 November, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €

ManuelVallribera

Manuel Vallribera
Manuel Vallribera
Data i hora: Friday, 22 November, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
Data i hora: Saturday, 23 November, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €
Data i hora: Friday, 29 November, 2019 - 21:00
PVP taquilla: 30.00€ (taquilla)
PVP Web: 28,00 €
PVP Socis: 26,40 €

oscarfont16.jpg

Òscar Font
Òscar Font
Data i hora: Friday, 29 November, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

NestorGimenezSputnikCD

Nestor Gimenez Sputnik CD
Nestor Gimenez Sputnik CD
Data i hora: Saturday, 30 November, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
Data i hora: Friday, 6 December, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €

Fredi'sJazzBand

Fredi's Jazz Band
Fredi's Jazz Band
Escola Municipal de Música Frederic Mompou de Matadepera
Data i hora: Saturday, 7 December, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 12.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: 8,40 €

FornarelliTrio

Kekko Fornarelli Trio
Kekko Fornarelli Trio
Data i hora: Friday, 13 December, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €
Data i hora: Saturday, 14 December, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €

MarceloMercadante

Marcelo Mercadante
Marcelo Mercadante
Presentació nou àlbum "La Llave"
Data i hora: Friday, 20 December, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 15.00€ (taquilla)
PVP Web: 13,00 €
PVP Socis: 10,50 €

GemmaPlansQuartet

Gemma Plans Quartet
Gemma Plans Quartet
Concert Solidari a benefici de "Ponts per la Pau"
Data i hora: Saturday, 21 December, 2019 - 22:30
PVP taquilla: 10.00€ (taquilla)
PVP Web: 10,00 €
PVP Socis: