Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 26 February, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 19 February, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 12 February, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 5 February, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 29 January, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 22 January, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 15 January, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 8 January, 2020 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 18 December, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 4 December, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 27 November, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 13 November, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 6 November, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 30 October, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 23 October, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!