Aurora Coca "Kokopelli"

Thursday, 27 October, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!      

Uxue

Thursday, 20 October, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! Uxue Souto , cantant i compositora, presenta la seva música original arrelada al soul i a una forta...

Alba Pujals & Sara Gooch Grup

Thursday, 13 October, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! albapujals.com instagram.com/sgoochdrums    

Adrià Font & Amics

Thursday, 28 July, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!

Álex Duato

Thursday, 21 July, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! Pianista, cantant i productor Àlex Duato (Mallorca, 2000) s’estrena a l’escenari egarenc amb la seva...

Jam Quartet Especial

Thursday, 14 July, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!

Aitana Yeste's Quintet

Thursday, 7 July, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!

Pepo Figueras Blues Band

Thursday, 30 June, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! Influenciat des de ben petit pel blues, Pepo Figueras inicia aquest projecte l'any 2018 acompanyat de...

Vallès · Casares · Gonzàlez · Campisi · Pitarch

Thursday, 23 June, 2022 - 22:00
Preu entrada Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! Copa de Cava i Coca 8 €   thechangesmusic.com   Per tal de facilitar el dispositiu de Prevenció...

Jam Session: Taller de Músics ESEM presenta Pol Leiva Quartet

Thursday, 16 June, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!

Jam Session: Èric Elias Trio

Thursday, 9 June, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!

Jam Session: Ned Lud X Quim

Thursday, 2 June, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!

Jam Session: Centre d'Educació Musical de Terrassa presenta: Combo Grau Professional Del Cem

Thursday, 26 May, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! El Combo GP del CEM és un conjunt musical format dins el programa de Grau Professional i integrat per...

Violintastik Swing Train

Thursday, 19 May, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! Violintastik Swing Train fa parada a la Jazz Cava amb una proposta animada i desenfadada de jazz i swing de...

Jam Session: Enric Alegre "Perdiu" Grouse Band

Thursday, 12 May, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! www.enricalegre.cat