Jam Session: Taller de Músics ESEM presenta Pau Albir Casares Quartet

Thursday, 28 October, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! - Aforament Limitat! Portes 20h - Concert 21h

Jam Session: Carles Pineda Grup

Thursday, 21 October, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! - Aforament Limitat! Portes 20h - Concert 21h

Jam Session Inaugural

Friday, 8 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h

Jam Session: Taller de Músics ESEM presenta: Massimiliano Biondi Quartet

Thursday, 20 May, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Jordi Griso Grup

Thursday, 13 May, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Zazu Osés Grup

Thursday, 6 May, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Taller de Músics ESEM presenta: Lídia Facerías Quartet

Thursday, 29 April, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Roger Félez i els seus DRUGOS

Thursday, 22 April, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: LM Project

Thursday, 15 April, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Jazzspirit

Thursday, 8 April, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Taller de Músics ESEM presenta: Llorenç Colomar Quartet

Thursday, 25 March, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h www.facebook.com/llcolomarmusic

Jam Session: Marc Uroz Grup

Thursday, 18 March, 2021 - 20:00
Entrades Exhaurides! Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Oriol López-Calle Swing Train

Thursday, 11 March, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h “El tren del swing d’Oriol López-Calle fa parada el...

Oriol Vallès i Irene Reig: La Batalla!

Thursday, 4 March, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h El dia i la nit, el yin i el yang, el meló i la síndria....

Jam Session: Taller de Músics ESEM presenta: Marta Duran Quartet

Thursday, 25 February, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h Marta Duran Quartet presenta un repertori de d’standards...