Jeff Espinoza + Deep R&B

Friday, 28 October, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € carlosshelly.com/carlos-shelly-r-b-band      

Agustí Mas Blues

Saturday, 28 May, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € Agustí  “El Doctor” Mas ens prescriu una recepta de bon blues amb peces de Steve Winwood, Willie Dixon o Eric Clapton i la...

Esmorjazz amb "4 Against The Blues & Roger Félez" + "Banda de l'Escola Municipal de Música de Vacarisses"

Saturday, 26 March, 2022 - 11:00
  11 h BANDA DE L’ESCOLA MUNICIPAL DE MÚSICA DE VACARISSES   12 h 4 AGAINST THE BLUES & ROGER FÉLEZ Presentada oficialment fa pràcticament...

Queralt Albinyana Blues Trio

Sunday, 13 March, 2022 - 13:00
  Blues from a female point of view. This is the proposal of the actress and singer Queralt Albinyana next to Tota Blues on the harmonica and the...

Keith Dunn Band

Friday, 11 March, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 25 € Keith Dunn Band has been with "Groove Blues" for a decade and a multi-style repertoire driven by a hypnotic and intense...

Paul San Martín & Iker Piris

Saturday, 20 November, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Des de el seu primer treball amb Stay Blues i el seu debut discogràfic en...

Sun Street Blues

Saturday, 30 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h www.instagram.com/sunstreetblues      

Beating Blues

Saturday, 5 June, 2021 - 19:00
Amb motiu de la celebració del 40è Festival de Jazz Terrassa, la Casa de la Música de Terrassa es suma a la seva programció, amb el concert de...

Trudy Lynn

Saturday, 29 May, 2021 - 21:00
  Entrades Exhaurides! Web 30 € - Anticipada i Taquilla 33 € - Aforament limitat!   Trudy Lynn és una de les propostes recuperades l'edició...

Pepo Figueras Blues Band

Friday, 7 May, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h      

Johnny Big Stone & Sweet Marta

Saturday, 27 February, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h Us recomanem pujar al tren de la música tradicional americana. Té parada a...

Catalonia Rhythm Kings

Saturday, 21 November, 2020 - 22:00
    Producció especial del 39 Festival Jazz Terrassa per a la clàssica i esperada “Nit de Blues” en Streaming! Us presentem un All Stars de l’...

Tòfol Martínez Blues Band XL

Sunday, 25 October, 2020 - 12:00
Gratuït amb reserva prèvia! Entrades Exhaurides - Concert retransmès en streaming El sempre sorprenent bluesman de Sabadell presenta una nova...

Womblues

Friday, 23 October, 2020 - 20:00
Tres dones artistes uneixen les seves veus i respectius instruments per compartir experiències i sensibilitats a l’escenari. Tres reines del...

Agustí Mas Blues

Saturday, 17 October, 2020 - 12:00
  Gratuït amb reserva prèvia! Entrades Exhaurides - Concert retransmès en streaming Agustí  “El Doctor” Mas ens prescriu una recepta de bon blues...