Fèlix Rossy Quintet

Saturday, 23 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h  

Xavi Castillo Trio

Saturday, 16 October, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h www.xavicastillo.com

Víctor De Diego Quartet

Friday, 15 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h www.victordediego.com

The Changes Presenta: El Dia Del Gruny

Saturday, 9 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h "Segons empara la legislació vigent, el Dia del Gruny és aquell en què les...

Gili-Romaní Hot Jazz Cats

Saturday, 31 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h El jazz interpretat en clau de swing per autèntics especialistes. Al...

Fernando Brox Quartet

Friday, 30 July, 2021 - 22:00
  Presentació Nou Àlbum "Broxilla" Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Al jazz li sona la flauta amb Fernando...

Atenea Carter & The Groove Collective

Thursday, 29 July, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 20:30h - Concert 21h www.ateneacarter.com

Una Nit al Haddock

Saturday, 24 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h El jazz neix en petites caves o locals improvisats que s'omplen de gom a...

Focusyear Band 21

Friday, 23 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h THE FOCUSYEAR BAND 21 és un grup veritablement internacional que acull...

David G. Aparicio + Convidats

Thursday, 22 July, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 20:30h - Concert 21h

Marc Uroz Quintet "Old Hollywood Glam"

Saturday, 17 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h La nit del 19 de Juliol el quintet creat pel Marc Uroz ens farà fer un...

Jasper Blom & Joan Fort Quartet

Friday, 16 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Jasper Blom és un dels saxofonistes pivot de l’escena europea reconegut a...

Alba Ruiz & The Jazzy Cats

Thursday, 15 July, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 20:30h - Concert 21h

4/4 Gats

Thursday, 8 July, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 20:30h - Concert 21h

La Gran Trompetada

Saturday, 3 July, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Ja retruny des de lluny, s’albira a l’horitzó. Un cop obert el setè segell,...