Modern Jazz Sextet

Sunday, 24 November, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Saturday, 23 November, 1974 - 23:00

Jazz Grup de JJ.MM de Terrassa

Sunday, 27 October, 1974 - 18:30

Jazz Grup de JJ.MM de Terrassa

Saturday, 26 October, 1974 - 23:00

Homenatge a Duke Ellington

Sunday, 9 June, 1974 - 18:30
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Homenatge a Duke Ellington amb la col·laboració de Tete Montoliu

Saturday, 8 June, 1974 - 23:00
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Homenatge a Duke Ellington

Friday, 7 June, 1974 - 23:00
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Modern Jazz Sextet

Wednesday, 1 May, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Tuesday, 30 April, 1974 - 23:00

Modern Jazz Sextet

Sunday, 28 April, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Saturday, 27 April, 1974 - 23:00

Tete Montoliu Trio

Sunday, 31 March, 1974 - 18:30

Tete Montoliu Trio

Saturday, 30 March, 1974 - 23:00

Jean Luc Vallet Quintet

Sunday, 17 February, 1974 - 18:30

Jean Luc Vallet Quintet

Saturday, 16 February, 1974 - 23:00