RAMÓN FARRAN JAZZ SEXTET

Sunday, 11 November, 1979 - 18:30

RAMÓN FARRAN JAZZ SEXTET

Saturday, 10 November, 1979 - 23:30

TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 8 October, 1978 - 18:30

TETE MONTOLIU TRIO

Saturday, 7 October, 1978 - 23:30

JOSEP Mª FARRÀS SEXTET

Sunday, 1 October, 1978 - 18:30

JOSEP Mª FARRÀS QUINTET

Saturday, 30 September, 1978 - 23:30

TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 4 June, 1978 - 18:30

TETE MONTOLIU TRIO

Saturday, 3 June, 1978 - 23:30

ERICA NORIMAR AMB TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 12 March, 1978 - 18:30

ERICA NORIMAR AMB TETE MONTOLIU TRIO

Saturday, 11 March, 1978 - 23:30

TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 26 February, 1978 - 18:30

TETE MONTOLIU TRIO

Saturday, 25 February, 1978 - 23:30

GUY LAFITTE AMB PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 29 January, 1978 - 18:30

GUY LAFITTE AMB PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 28 January, 1978 - 23:30

GENE 'MIGHTY FLEA' CONNERS AMB TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 14 November, 1976 - 18:30