DOLORES MARCH QUARTET

Sunday, 28 October, 1984 - 19:00

DOLORES MARCH QUARTET

Saturday, 27 October, 1984 - 23:30

BRENDA AMB PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 19 December, 1982 - 19:00

BRENDA AMB PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 18 December, 1982 - 23:00

BILLY MITCHELL amb PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 24 October, 1982 - 18:30

GONZÁLBEZ-FERRÉ-PETER-FONT

Sunday, 17 October, 1982 - 18:30

GONZÁLBEZ-FERRÉ-PETER-FONT

Saturday, 16 October, 1982 - 23:00

RECORD A BILL COLEMAN

Sunday, 11 October, 1981 - 18:30
Gravacions comentades per Jordi Suñol i Alfredo Papo i concert Homenatge.

RECORD A BILL COLEMAN

Saturday, 10 October, 1981 - 23:30
Gravacions comentades per Jordi Suñol i Alfredo Papo i concert Homenatge.

CHRIS WOODS AMB PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 10 May, 1981 - 18:30

CHRIS WOODS AMB PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 9 May, 1981 - 23:30

PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 4 April, 1981 - 23:30

BRENDA AMB PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 22 March, 1981 - 18:30

BRENDA AMB PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 21 March, 1981 - 23:30

RAMÓN FARRÁN JAZZ GRUP

Sunday, 8 March, 1981 - 18:30