JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Friday, 16 June, 1978 - 23:00

BENNY WATERS AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Sunday, 5 March, 1978 - 18:30

BENNY WATERS AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Saturday, 4 March, 1978 - 23:30

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Sunday, 15 January, 1978 - 18:30

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Saturday, 14 January, 1978 - 23:30

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Friday, 14 October, 1977 - 20:00

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Thursday, 13 October, 1977 - 20:00

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Tuesday, 11 October, 1977 - 23:30

JOSEP Mª FARRÀS QUINTET

Sunday, 2 October, 1977 - 18:30

JOSEP Mª FARRÀS QUINTET

Saturday, 1 October, 1977 - 23:30

800 Watts

Sunday, 30 May, 1976 - 18:30

800 Watts

Saturday, 29 May, 1976 - 23:00

800 Watts

Thursday, 27 May, 1976 - 18:30

800 Watts

Wednesday, 26 May, 1976 - 23:00

L'evolució de la trompeta dins el Jazz + Josep Mª Farràs Quartet

Thursday, 29 April, 1976 - 20:30
A càrrec de Josep Mª Farràs