GUY LAFITTE AMB PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 29 January, 1978 - 18:30

GUY LAFITTE AMB PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 28 January, 1978 - 23:30

MODERN JAZZ QUINTET

Sunday, 22 January, 1978 - 18:30

MODERN JAZZ QUINTET

Saturday, 21 January, 1978 - 23:30

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Sunday, 15 January, 1978 - 18:30

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Saturday, 14 January, 1978 - 23:30

PAUL STOCKER QUARTET

Sunday, 8 January, 1978 - 18:30

PAUL STOCKER QUARTET

Saturday, 7 January, 1978 - 23:30

PAUL STOCKER QUARTET

Friday, 6 January, 1978 - 18:30

ENTRE LA LLUM I L'OMBRA - Exposició Fotogràfica

Thursday, 5 January, 1978 - 20:00
Del 5 al 31 de Gener

KAI WINDING AMB TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 1 January, 1978 - 18:30

KAI WINDING AMB TETE MONTOLIU TRIO

Saturday, 31 December, 1977 - 00:00

MICHEL ROQUES AMB TETE MONTOLIU TRIO

Monday, 26 December, 1977 - 18:30

MICHEL ROQUES AMB TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 25 December, 1977 - 23:30

MICHEL ROQUES AMB TETE MONTOLIU TRIO

Sunday, 25 December, 1977 - 18:30