Pony Poindexter amb Tete Montoliu Trio

Sunday, 28 May, 1972 - 18:30

Pony Poindexter amb Tete Montoliu Trio

Saturday, 27 May, 1972 - 23:00

Pony Poindexter amb Jean Luc Vallet Trio

Thursday, 11 May, 1972 - 18:30

Pony Poindexter amb Jean Luc Vallet Trio

Wednesday, 10 May, 1972 - 23:00

Hal Singer amb Josep Mª Farràs Quartet

Sunday, 16 April, 1972 - 18:30

Johnny Griffin amb Josep Puigbó Trio

Sunday, 26 March, 1972 - 18:30

Bill Coleman amb Pere Ferré Trio

Sunday, 12 March, 1972 - 18:30

Pony Poindexter amb Pere Ferré Trio

Saturday, 11 March, 1972 - 23:00

Jack Labrunie amb Josep Puigbó Trio

Saturday, 25 December, 1971 - 23:00

Jack Labrunie amb Josep Puigbó Trio

Saturday, 25 December, 1971 - 18:30

Pony Poindexter amb Tete Montoliu Trio

Saturday, 13 November, 1971 - 23:00