Gili-Romaní Hot Jazz Cats

Saturday, 31 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h El jazz interpretat en clau de swing per autèntics especialistes. Al...

Fernando Brox Quartet

Friday, 30 July, 2021 - 22:00
  Presentació Nou Àlbum "Broxilla" Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Al jazz li sona la flauta amb Fernando...

Una Nit al Haddock

Saturday, 24 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h El jazz neix en petites caves o locals improvisats que s'omplen de gom a...

Focusyear Band 21

Friday, 23 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h THE FOCUSYEAR BAND 21 és un grup veritablement internacional que acull...

Marc Uroz Quintet "Old Hollywood Glam"

Saturday, 17 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h La nit del 19 de Juliol el quintet creat pel Marc Uroz ens farà fer un...

Jasper Blom & Joan Fort Quartet

Friday, 16 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Jasper Blom és un dels saxofonistes pivot de l’escena europea reconegut a...

4 Against The Blues

Saturday, 10 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h  

Gafieira Miúda

Friday, 9 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Barrets estil Panamà, vestits de lli blancs, camises de seda, tirants,...

La Gran Trompetada

Saturday, 3 July, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Ja retruny des de lluny, s’albira a l’horitzó. Un cop obert el setè segell,...

Jean Toussaint Quartet

Sunday, 6 June, 2021 - 12:00
Entrades Exhaurides! Web, anticipada i Taquilla 2 € - Socis Gratuït amb reserva previa al web! En cas de pluja el concert es cel.lebrarà a l'...

La Vella Dixieland "40 + 1"

Saturday, 5 June, 2021 - 12:00
  Entrades Exhaurides! Web, anticipada i Taquilla 2 € - Socis Gratuït amb reserva previa al web! En cas de pluja el concert es cel.lebrarà a l'...

Toni Solà Quintet

Sunday, 30 May, 2021 - 12:00
Entrades Exhaurides! Web, anticipada i Taquilla 2 € - Socis Gratuït amb reserva previa al web!   Concert retransmès en streaming! https://www....

Laura Simó & Francesc Capella Quartet

Saturday, 29 May, 2021 - 12:00
  Web, anticipada i Taquilla 2 € - Socis Gratuït amb reserva previa al web!   Concert retransmès en streaming! https://www.youtube.com/user/...

Tòfol Martínez Blues Band XL

Sunday, 25 October, 2020 - 12:00
Gratuït amb reserva prèvia! Entrades Exhaurides - Concert retransmès en streaming El sempre sorprenent bluesman de Sabadell presenta una nova...

Afro Blue

Sunday, 18 October, 2020 - 12:00
  Gratuït amb reserva prèvia! Entrades Exhaurides - Concert retransmès en streaming Afro Blue compleix 20 anys. Dues dècades d'un projecte...