Blaumut

Sunday, 27 November, 2022 - 20:00
  Olímpica i Primavera (U98 Music, 2022) és l’enigmàtic títol que dona nom al cinquè disc d’estudi de Blaumut, considerat un dels seus millors...

Marta Sierra Quartet

Saturday, 26 November, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Socis 8 € instagram.com/_martasierra_      

Pau Terol Trio

Friday, 25 November, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Socis 8 € instagram.com/pauterol      

Steve Turre Sextet

Saturday, 19 November, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 20 € - Socis 14 € steveturre.com      

Joan Pau Cumellas Band "Baggage"

Friday, 18 November, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Socis 10.50 € joanpaucumellas.com      

Helena Camps Swing Anita O'Day

Saturday, 12 November, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Socis 10.50 € helenacamps.com      

Òscar Jorba 4tet

Thursday, 10 November, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! instagram.com/oscarjorba

Jordi Farrés & John Stowell

Saturday, 5 November, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Socis 10.50 € John Stowell i Jordi Farrés, dues personalitats musicals de diferents generacions que, oblidant distàncies...

Javi Ruibal Trio GPS12

Friday, 4 November, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 8 € Preu Únic Javi Ruibal és un dels instrumentistes i compositors més prometedors de l'escena jazz espanyola. A la seva gira de...

Benny Sharoni Quartet

Saturday, 29 October, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Socis 10.50 € Nascut a Israel, el saxofonista Benny Sharoni va estudiar al prestigiós Berklee College of Music a Boston....

Jeff Espinoza + Deep R&B

Friday, 28 October, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Socis 10.50 € carlosshelly.com/carlos-shelly-r-b-band      

"Kokopelli"

Thursday, 27 October, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït!      

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 26 October, 2022 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Swing Ballable, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Kailash

Saturday, 22 October, 2022 - 21:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Socis 10.50 €  

Concert homenatge al mestre Burrull

Friday, 21 October, 2022 - 22:00
Preu Web i Taquilla 15 € - Socis 10.50 € Aquest sis músics vilanovins i Laura Simó fan un homenatge a Francesc Burrull, pianista, arranjador i...