Jam Session: Taller de Músics ESEM presenta Pau Albir Casares Quartet

Thursday, 28 October, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! - Aforament Limitat! Portes 20h - Concert 21h

Fèlix Rossy Quintet

Saturday, 23 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h  

Ramiro Pinheiro Quintet

Friday, 22 October, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h www.ramiropinheiro.com      

Jam Session: Carles Pineda Grup

Thursday, 21 October, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! - Aforament Limitat! Portes 20h - Concert 21h

Xavi Castillo Trio

Saturday, 16 October, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h www.xavicastillo.com

Víctor De Diego Quartet

Friday, 15 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h www.victordediego.com

The Changes Presenta: El Dia Del Gruny

Saturday, 9 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h "Segons empara la legislació vigent, el Dia del Gruny és aquell en què les...

Jam Session Inaugural

Friday, 8 October, 2021 - 22:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h

Mix - Laia Estruch

Saturday, 2 October, 2021 - 20:30
La Laia Estruch és una creadora a mig camí entre les arts visuals i la performance. Des d’aquest lloc particular investiga el cos i la veu per posar-...

PARNÉ - Glòria Ribera

Thursday, 30 September, 2021 - 22:15
El TNT tancarà cada dia amb una proposta musical que desborda el format convencional del concert. Són, totes elles, propostes transdisciplinàries...

Mosaic Festival

Saturday, 25 September, 2021 - 18:30
Festival MOSAIC neix a Terrassa i viurà la seva primera edició el 24-25 de setembre 2021. Amb una oferta nocturna i lúdica portarà a...

"Microcrèdits Solidaris per l'Àfrica" amb Daniel Felices y la Banda

Saturday, 18 September, 2021 - 21:00
Entrades Exhaurides! 20:30h Obertura portes 21h Concert Donatiu: Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 € www.microcreditsperafrica.org    

Gili-Romaní Hot Jazz Cats

Saturday, 31 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h El jazz interpretat en clau de swing per autèntics especialistes. Al...

Fernando Brox Quartet

Friday, 30 July, 2021 - 22:00
  Presentació Nou Àlbum "Broxilla" Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h Al jazz li sona la flauta amb Fernando...

Atenea Carter & The Groove Collective

Thursday, 29 July, 2021 - 21:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 20:30h - Concert 21h www.ateneacarter.com