Old Cats Swing Band

Sunday, 31 December, 2017 - 23:45
  Amb tres premis “Jazzterrasman” a les seves files, Josep Ma Farràs, Adrià Font i Pau Casares gats vells de les principals bandes barcelonines com ...

Zazu "Swinging Love"

Saturday, 30 December, 2017 - 22:30
Zazu presenta el seu primer treball discogràfic com a cantant, arranjadora i compositora de jazz. “S(w)inging Love” (Temps Record, 2017) és una...

Els Tres Tenors Plays Hollywood - Casares · Gagliardi · Joaniquet

Friday, 29 December, 2017 - 22:30
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 €

Joan Casares Grup

Thursday, 28 December, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Barcelona Big Blues Band Feat. Myriam Swanson

Tuesday, 26 December, 2017 - 19:30
  Després d'haver fet tremolar nombrosos escenaris amb l'explosiva barreja de la veu inconfusible de Myriam Swanson, la banda més gran de rhythm'n'...

Barcelona Big Blues Band Feat. Myriam Swanson

Monday, 25 December, 2017 - 22:30
  Després d'haver fet tremolar nombrosos escenaris amb l'explosiva barreja de la veu inconfusible de Myriam Swanson, la banda més gran de rhythm'n'...

Maria Betriu amb Cordes del Món "Gershwin i Jobim"

Saturday, 23 December, 2017 - 22:30
La cantant egarenca Maria Betriu presenta el nou projecte Gershwin i Jobim amb l’objectiu de revisar una selecció de temes dels dos compositors...

Jordi Sabatés presenta "Happy Reunion"

Friday, 22 December, 2017 - 22:30
El pianista i compositor Jordi Sabatés reuneix Toti Soler, Carles Benavent, Horacio Fumero i els Simó, Laura i David a “Happy Reunion”: una trobada...

Oriol Vallès Grup

Thursday, 21 December, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Maria Arnal i Marcel Bagés

Sunday, 17 December, 2017 - 20:00
Autèntica revelació del 2016, Maria Arnal i Marcel Bagés presenten el seu àlbum de debut, “45 cerebros y 1 corazón” (Fina Estampa, 2017). Recent...

Djavan É Nos

Saturday, 16 December, 2017 - 22:30
Djavan É Nos, un espectacle en homenatge a una de les icones de la Música Popular Brasilera (MPB) dels últims cinquanta anys. El projecte reuneix per...

Urutaú: Rocio Faks & Guillermo Gómez

Friday, 15 December, 2017 - 22:30
El Urutaú és un ocell que es caracteritza per ser un bon cantor. Aquest projecte que porta el seu nom pretén recollir una música que es forma entorn...

6è Formatjazz amb Urutaú: Rocio Faks & Guillermo Gómez

Friday, 15 December, 2017 - 21:00
El Urutaú és un ocell que es caracteritza per ser un bon cantor. Aquest projecte que porta el seu nom pretén recollir una música que es forma entorn...

Martí Joan Grup

Thursday, 14 December, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

De La Carmela Quartet

Saturday, 9 December, 2017 - 22:30
Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 € www.facebook.com/dlcarmela