LA VELLA DIXIELAND + JOSEP Mª FARRÀS & MARIAN BARAHONA

Wednesday, 31 December, 2003 - 23:59

MONTSE CORTÉS

Saturday, 27 December, 2003 - 23:00

DENNIS ROWLAND & BIG BAND JAZZ TERRASSA

Friday, 26 December, 2003 - 23:00

DENNIS ROWLAND & BIG BAND JAZZ TERRASSA

Thursday, 25 December, 2003 - 23:00

ANNA CAIXACH QUARTET

Saturday, 20 December, 2003 - 23:00

BOBBY MARTÍNEZ & LATIN ELATION QUINTET

Friday, 19 December, 2003 - 23:00

TGX

Saturday, 13 December, 2003 - 23:00

EDU TANCREDI &THE LATIN PARTY BOYS

Friday, 12 December, 2003 - 23:00

VICENTE ESPÍ QUINTETO 'Tras Coltrane'

Saturday, 6 December, 2003 - 23:00

DAMON BROWN QUINTET

Friday, 5 December, 2003 - 23:00

JAYME MARQUES

Saturday, 29 November, 2003 - 23:00

BIG BAND JAZZ TERRASSA 'Jazz dels 90'

Friday, 28 November, 2003 - 23:00

EL CHOLO

Thursday, 27 November, 2003 - 23:00

BROOKLYN PROJECT

Saturday, 22 November, 2003 - 23:00

VÉRTIGO

Friday, 21 November, 2003 - 23:00
Imagineu un còctel fet de sintonies de telesèries dels seixanta, temes per striptease, Cha-cha-chas de sèrie B. Unes bandes sonores imaginàries que...