Root's Blues Trio

Thursday, 30 December, 1999 - 23:00

Guim García Grup + Convidats

Tuesday, 28 December, 1999 - 22:30

Root's Blues. Blues elèctric

Thursday, 23 December, 1999 - 23:00

Guim García Grup + Convidats

Tuesday, 21 December, 1999 - 22:30

Root's Blues

Thursday, 16 December, 1999 - 23:00

Guim García Grup + Convidats

Tuesday, 14 December, 1999 - 22:30

Guim García Grup + Convidats

Tuesday, 7 December, 1999 - 22:30

Root's Blues

Thursday, 2 December, 1999 - 23:00

Dani Rambla Trio + convidats

Tuesday, 30 November, 1999 - 22:30

Flores de Tango

Sunday, 28 November, 1999 - 19:30

The Midnight Rockets

Thursday, 25 November, 1999 - 23:00
Aquesta jove banda de blues, formada a principis del 96, ens oferirà un repertori dels clàssics dels 50’s tots els dijous del mes, acompanyada cada...

Dani Rambla Trio + convidats

Tuesday, 23 November, 1999 - 22:30

Flores de Tango

Sunday, 21 November, 1999 - 19:30

Dani Rambla Trio + convidats

Tuesday, 16 November, 1999 - 22:30

Flores de Tango

Sunday, 14 November, 1999 - 19:30