JOSEP Mª FARRÀS AMB PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 18 March, 1979 - 18:30

GENE 'MIGHTY FLEA' CONNERS AMB LUCKY GURI TRIO

Saturday, 17 March, 1979 - 23:30

PAUL STOCKER QUARTET

Sunday, 11 March, 1979 - 18:30

PAUL STOCKER QUARTET

Saturday, 10 March, 1979 - 23:30

BATUCADA

Sunday, 4 March, 1979 - 18:30

BATUCADA

Saturday, 3 March, 1979 - 23:30

MODERN JAZZ QUINTET

Sunday, 25 February, 1979 - 18:30

MODERN JAZZ QUINTET

Saturday, 24 February, 1979 - 23:30

JORDI SABATÉS-Piano Sol

Sunday, 18 February, 1979 - 18:30

JORDI SABATÉS-Piano Sol

Saturday, 17 February, 1979 - 23:30

EMILIE LACHAMBRE GRUP

Sunday, 11 February, 1979 - 18:30

EMILIE LACHAMBRE GRUP

Saturday, 10 February, 1979 - 23:30

MODERN JAZZ SEXTET

Sunday, 4 February, 1979 - 18:30

MODERN JAZZ SEXTET

Saturday, 3 February, 1979 - 23:30

KAI WINDING AMB TETE MONTOLIU TRIO

Thursday, 1 February, 1979 - 00:00