RON BURKE-RIKY ARAIZA

Saturday, 13 October, 1979 - 23:30

RON BURKE-RIKY ARAIZA

Friday, 12 October, 1979 - 18:30

RON BURKE-RIKY ARAIZA

Thursday, 11 October, 1979 - 23:30

LOU BENNET AMB ADRIÀ FONT

Sunday, 7 October, 1979 - 18:30

LOU BENNET AMB ADRIÀ FONT

Saturday, 6 October, 1979 - 23:30

LOU BENNET I ALDO CAVIGLIA

Sunday, 10 June, 1979 - 18:30

LOU BENNET I ALDO CAVIGLIA

Saturday, 9 June, 1979 - 23:30

BRENDA AMB JOSEP Mª FARRÀS I PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 2 June, 1979 - 23:30

L'OBRA MUSICAL DE RAFAEL GÜELL

Sunday, 27 May, 1979 - 18:30

L'OBRA MUSICAL DE RAFAEL GÜELL

Saturday, 26 May, 1979 - 23:30

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Sunday, 20 May, 1979 - 18:30

JOAN ALBERT AMB LLUÍS RAMBLA TRIO

Saturday, 19 May, 1979 - 23:30

XAVI ORTIZ GRUP

Friday, 18 May, 1979 - 23:30

JAZZ GRIS

Sunday, 13 May, 1979 - 18:30