RAMÓN FARRAN JAZZ SEXTET

Sunday, 11 November, 1979 - 18:30

RAMÓN FARRAN JAZZ SEXTET

Saturday, 10 November, 1979 - 23:30

FARRÀS-VAN DIJK-PETER-WYBORIS

Sunday, 4 November, 1979 - 18:30

FARRÀS-VAN DIJK-PETER-WYBORIS

Saturday, 3 November, 1979 - 23:30

BRENDA AMB JOSEP Mª FARRÀS I PERE FERRÉ TRIO

Saturday, 2 June, 1979 - 23:30

JAZZ GRIS

Sunday, 13 May, 1979 - 18:30

JAZZ GRIS

Saturday, 12 May, 1979 - 23:30

JOSEP Mª FARRÀS AMB PERE FERRÉ TRIO

Sunday, 18 March, 1979 - 18:30

MODERN JAZZ QUINTET

Sunday, 25 February, 1979 - 18:30

MODERN JAZZ QUINTET

Saturday, 24 February, 1979 - 23:30

MODERN JAZZ SEXTET

Sunday, 4 February, 1979 - 18:30

MODERN JAZZ SEXTET

Saturday, 3 February, 1979 - 23:30

HOMENATGE A CHARLES MINGUS

Sunday, 21 January, 1979 - 18:30

HOMENATGE A CHARLES MINGUS

Saturday, 20 January, 1979 - 23:30