Modern Jazz Sextet

Sunday, 24 November, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Saturday, 23 November, 1974 - 23:00

Dixieland Jazz Band

Thursday, 17 October, 1974 - 23:00

Josep Mª Farràs Quartet

Friday, 11 October, 1974 - 23:00

Dixieland Jazz Band

Saturday, 28 September, 1974 - 23:00

Dixieland Jazz Band

Friday, 27 September, 1974 - 23:00

Dixieland Jazz Band i Modern Jazz Sextet

Friday, 23 August, 1974 - 23:00

Homenatge a Duke Ellington

Sunday, 9 June, 1974 - 18:30
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Homenatge a Duke Ellington amb la col·laboració de Tete Montoliu

Saturday, 8 June, 1974 - 23:00
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Homenatge a Duke Ellington

Friday, 7 June, 1974 - 23:00
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Dixieland Jazz Band

Sunday, 19 May, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Wednesday, 1 May, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Tuesday, 30 April, 1974 - 23:00

Modern Jazz Sextet

Sunday, 28 April, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Saturday, 27 April, 1974 - 23:00