Modern Jazz Sextet

Sunday, 25 April, 1971 - 18:00

Modern Jazz Sextet

Saturday, 24 April, 1971 - 23:00

Sessió de Discs Comentats de Jazz

Thursday, 22 April, 1971 - 23:00
Petits Grups de Duke Ellington, per Josep Vadell

Sessió de Discs Comentats de Música Clàssica

Wednesday, 21 April, 1971 - 22:30
Romantics del Segle XVIII (Schubert, Paganini, Weber)

Marc Alibert Quartet

Sunday, 18 April, 1971 - 18:00

Marc Alibert Quartet

Saturday, 17 April, 1971 - 23:00

Marc Alibert Quartet

Friday, 16 April, 1971 - 23:00

Tercera Sessió de Discs Comentats de Música Clàssica

Wednesday, 14 April, 1971 - 22:30
Música de l'Època Transitoria (Haydn, Mozart, Beethoven)

Om

Sunday, 4 April, 1971 - 18:00

Om

Saturday, 3 April, 1971 - 23:00

Segona Sessió de Discs Comentats de Jazz

Thursday, 1 April, 1971 - 23:00
L'escola de Chicago' (Eddie Condon i el seu Gang) Per Carlos Avallone