VMGroup

Thursday, 12 May, 2016 - 22:00
VMGroup és el projecte més personal de Víctor Martínez Galeote. Un projecte que dona sortida a les seves pròpies composicions. Després del seu pas...

Sergi Torrejón Grup

Thursday, 28 April, 2016 - 22:00

Sergi Torrejón Grup

Thursday, 21 April, 2016 - 22:00

Jam Session amb Michele Faber

Tuesday, 8 March, 2016 - 21:00

Aula de Música Quartet + Jazz We Can

Saturday, 5 March, 2016 - 19:45

Guim G. Balasch & THC Trio

Thursday, 14 January, 2016 - 22:00

Robles · Mengual Quartet

Thursday, 17 December, 2015 - 22:00

Enric Carreras Grup

Thursday, 26 November, 2015 - 22:00

Jazz Terrassa All Stars

Friday, 9 October, 2015 - 22:30
La Nova Jazz Cava inicia curs jazzístic de gala el 9 d’octubre amb una Jam Session especial en la que concorrerà la nova saba de l’escena terrassenca...

MujazzT Presenta

Wednesday, 11 March, 2015 - 22:00
El col·lectiu de músics de jazz de Terrassa (MuJazzT) organitza la primera de les jam sessions del programa oficial de festival amb la intenció de...

Mujazzt Presenta: Keep Calm & Swing

Thursday, 5 December, 2013 - 22:00

MujazzT + Convidats

Friday, 18 October, 2013 - 22:30

MujazzT

Thursday, 11 July, 2013 - 22:00

MujazzT

Thursday, 2 May, 2013 - 22:00