Una Nit al Haddock

Saturday, 24 July, 2021 - 22:00
  Preu Web i Taquilla 15 € - Aforament Limitat! Portes 21h - Concert 22h El jazz neix en petites caves o locals improvisats que s'omplen de gom a...

Uroz Jazz Dealers

Sunday, 6 June, 2021 - 12:30
Entrades Exhaurides! Amb motiu de la 40a edició del festival Jazz Terrassa, el pati del MNACTEC acollirà el tradicional concert-vermut jazz ,...

Jam Session: Jordi Griso Grup

Thursday, 13 May, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Zazu Osés Grup

Thursday, 6 May, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Broken Quartet Meets Josep Mª Farràs

Friday, 30 April, 2021 - 20:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h Celebrem el “Dia Internacional del Jazz” a la Nova Jazz Cava! Fa anys...

Jam Session: Roger Félez i els seus DRUGOS

Thursday, 22 April, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Jam Session: Oriol Gonzàlez Grup

Thursday, 11 February, 2021 - 20:00
Preu Web i Taquilla 3 € - Socis Gratuït! -  Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h

Angue · Matthew Simon & The Swing Machine Trio

Saturday, 23 January, 2021 - 20:00
  Preu Web i Taquilla 12 € - Aforament Limitat! Portes 19:30h - Concert 20h Rocio Anguè, Matthew Simon i la Swing Machine Band reviuen l'univers...

Angue · Matthew Simon & The Swing Machine Trio

Friday, 30 October, 2020 - 20:30
Concert cancel.lat, l'import de les entrades adquirides es retornarà durant el pròxims dies.   Rocio Anguè, Matthew Simon i la Swing Machine...

Hot Dogs Jazz Band

Saturday, 10 October, 2020 - 11:00
A causa de la pluja, el concert es trasllada a La Fàbrica! Ctra. de la Bauma, 1 Vacarisses Vacarisses assoleix la tercera edició de l'Esmorjazz...

Hot Dogs Jazz Band

Saturday, 11 January, 2020 - 22:30
  Web 10 € - Anticipada i Taquilla 12 € Donem la benvinguda a HOT DOGS JAZZ BAND, una nova banda que recupera el repertori i l'actitud dels primers...

Crazy Trio & Matthew Simon

Thursday, 24 October, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Mireia Vidal Grup

Thursday, 17 October, 2019 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Gili-Romaní Jazz Quartet Convidat Oriol Gonzàlez

Sunday, 24 March, 2019 - 20:30
 

Crazy Trio for Dancers

Saturday, 23 March, 2019 - 12:30