EXODO: RECITAL DE 'POETA EN NUEVA YORK' DE GARCIA LORCA

Saturday, 6 November, 1976 - 23:00

DAVE THOMAS QUINTET

Monday, 11 October, 1976 - 23:00

DAVE THOMAS QUINTET

Sunday, 10 October, 1976 - 18:30

A.T.O (Acció Tonal Oberta)

Thursday, 13 May, 1976 - 20:30

L'evolució de la trompeta dins el Jazz + Josep Mª Farràs Quartet

Thursday, 29 April, 1976 - 20:30
A càrrec de Josep Mª Farràs

Jai Jazz Banda

Sunday, 25 April, 1976 - 18:30

Jai Jazz Banda

Saturday, 24 April, 1976 - 23:00

Lloyd Thompson Quartet

Sunday, 15 February, 1976 - 18:30

Dixieland Jazz Band

Sunday, 8 February, 1976 - 18:30

Dixieland Jazz Band

Saturday, 7 February, 1976 - 23:00

ATO (Acció Tonal Oberta)

Wednesday, 22 October, 1975 - 20:00

ATO (Acció Tonal Oberta) + Formation

Thursday, 3 July, 1975 - 23:00

Jazz Promoció

Friday, 18 April, 1975 - 20:00

Jazz Promoció

Thursday, 17 April, 1975 - 20:00