DAVID ALLYN & BIG BAND JAZZ TERRASSA

Saturday, 26 October, 2002 - 23:00

Pau Bombardó Grup + Convidats

Tuesday, 8 October, 2002 - 22:30

ERWYN'S HOT 5

Sunday, 17 March, 2002 - 15:30

Nostro-Capella Quartet

Saturday, 16 June, 2001 - 23:00

Albert Sabater Grup

Friday, 27 April, 2001 - 23:00

Josep Mª Farràs & La Vella Dixieland

Monday, 1 January, 2001 - 19:30

Josep Mª Farràs & La Vella Dixieland

Sunday, 31 December, 2000 - 23:55

Alfredo Espinoza Reunion

Saturday, 4 November, 2000 - 23:00

Baobab

Friday, 28 July, 2000 - 23:30

Leroy Jones & La Vella Dixieland

Sunday, 26 March, 2000 - 12:00

Leroy Jones & La Vella Dixieland

Sunday, 26 March, 2000 - 01:00

Ricard Gili Grup

Saturday, 4 March, 2000 - 12:00

Josep Mª Farràs Grup

Saturday, 4 March, 2000 - 12:00

Amadeu Casas & Francesc Capella

Thursday, 10 February, 2000 - 23:00

La Vella Dixieland amb Josep Mª Farràs i Txell Sust

Saturday, 1 January, 2000 - 23:00