Pony Poindexter amb Tete Montoliu Trio

Sunday, 28 May, 1972 - 18:30

Pony Poindexter amb Tete Montoliu Trio

Saturday, 27 May, 1972 - 23:00

Tete Montoliu Trio

Saturday, 20 May, 1972 - 23:00

Joan Romero amb Joan Albert Trio

Monday, 1 May, 1972 - 18:30

Joan Romero amb Joan Albert Trio

Sunday, 30 April, 1972 - 23:00

Joan Romero amb Joan Albert Trio

Sunday, 30 April, 1972 - 18:30

Joao Romero amb Pere Ferré Trio

Saturday, 29 April, 1972 - 23:00

Hal Singer amb Josep Mª Farràs Quartet

Sunday, 16 April, 1972 - 18:30

Hal Singer amb Josep Mª Farràs Quartet

Saturday, 15 April, 1972 - 23:00

Hal Singer amb Josep Mª Farràs Quartet

Thursday, 13 April, 1972 - 23:00

Benny Waters amb Pere Ferré Trio

Sunday, 9 April, 1972 - 18:30

Johnny Griffin amb Josep Puigbó Trio

Sunday, 26 March, 1972 - 18:30

Johnny Griffin amb Josep Puigbó Trio

Saturday, 25 March, 1972 - 23:00

Johnny Griffin amb Josep Puigbó Trio

Friday, 24 March, 1972 - 23:00

Bill Coleman amb Pere Ferré Trio

Sunday, 12 March, 1972 - 18:30