Dixieland Jazz Band i Modern Jazz Sextet

Friday, 23 August, 1974 - 23:00

Homenatge a Duke Ellington

Sunday, 9 June, 1974 - 18:30
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Homenatge a Duke Ellington amb la col·laboració de Tete Montoliu

Saturday, 8 June, 1974 - 23:00
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Homenatge a Duke Ellington

Friday, 7 June, 1974 - 23:00
Comentaris, diapositives i discs a càrrec de Carlos Avallone

Modern Jazz Sextet

Wednesday, 1 May, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Tuesday, 30 April, 1974 - 23:00

Modern Jazz Sextet

Sunday, 28 April, 1974 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Saturday, 27 April, 1974 - 23:00

Jean Luc Vallet Quintet

Sunday, 17 February, 1974 - 18:30

Jean Luc Vallet Quintet

Saturday, 16 February, 1974 - 23:00

Jean Luc Vallet Quintet

Friday, 15 February, 1974 - 23:00

Modern Jazz Sextet

Sunday, 16 December, 1973 - 18:30

Modern Jazz Sextet

Saturday, 15 December, 1973 - 23:00

Joan Albert Quartet

Saturday, 8 December, 1973 - 23:00

Joan Albert Quartet

Friday, 7 December, 1973 - 23:00