Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 31 July, 2019 - 21:30
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 24 July, 2019 - 21:30
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 17 July, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 10 July, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 3 July, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 19 June, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Concert de Final de Curs d'Alumnes de Grau Professional del CEM

Sunday, 16 June, 2019 - 19:00
Entrades Web i Taquilla 12 € Obertura de portes 18:30h amb les actuacions de: Combo Jove Cor Jove Grup de Cambra Orquestra de Corda Grau...

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 12 June, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 5 June, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Miquel Abras

Sunday, 2 June, 2019 - 19:00
Entrades On-Line 10 € a Entradium! Obertura de portes 18:30h Concert 19h Miquel Abras ens sorprèn amb dos llançament discogràfics al mateix dia...

Ball Social de Lindy Hop

Wednesday, 29 May, 2019 - 22:00
3 € Taquilla - Socies Terrassahoppers, Jazz Terrassa i Amics de les Arts Gratuït!

Bucs Sessions - Muzak + The Tremens

Sunday, 26 May, 2019 - 18:00
  Les Bucs Sessions són concerts de curta durada protagonitzats per bandes locals que volen foguejar-se i que utilitzen els Bucs Baumann com a local...

La deu de les Veus. Paraules i música amb "Darrere El Vidre"

Thursday, 23 May, 2019 - 20:00
Darrere el vidre, recital dedicat a la poesia de Feliu Formosa, interpretat per Marissa Josa, Òscar Muñoz i Cris Sirvent, acompanyats al piano per...

Paquillo Garcia & Nene Maya "Cuerdas Flamencas"

Sunday, 19 May, 2019 - 20:00
  Web 12 € - Taquilla 15 € Format flamenc instrumental format de Guitarra & Baix com a solistes. Paquillo Garcia & Nene Maya presentaran un...

Pavvla + Museless

Sunday, 12 May, 2019 - 20:00
  Anticipada Ticketea 10 € - Taquilla 13 € www.facebook.com/events PAVVLA Secretly hoping you catch me looking" és el segon disc de PAVVLA. El...