Black is Back

Thursday, 26 July, 2018 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Fèlix Rossy Quintet

Saturday, 21 July, 2018 - 23:00
Traca final del 20è Jazz a la Fresca! El jove i ja reconegut solista i compositor Fèlix Rossy presenta banda renovada amb una combinació que es...

Joe Pisto & Ignasi Terraza Trio

Friday, 20 July, 2018 - 23:00
Debut a Terrassa del guitarrista i cantant italià Joe Pisto de la mà del trio de l’excel.lent pianista Ignasi Terraza. Una nit de swing i groove...

Kailash

Thursday, 19 July, 2018 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Marina Tuset Quartet

Saturday, 14 July, 2018 - 23:00
Fins no fa massa dies passejava pels carrers de Nova York i Boston on no ha deixat de créixer musicalment. Després de la seva intensa estada i...

Jazzspirit & Josep M. Farràs

Friday, 13 July, 2018 - 23:00
La música en directe i la solidaritat de nou van de bracet a la Nova Jazz Cava. El  concert en benefici de l’Apoderament de la Dona a Burkina Faso ...

Oriol Vallès & Irene Reig Grup

Thursday, 12 July, 2018 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Tòfol Martínez Blues Band

Saturday, 7 July, 2018 - 23:00
  L’èxit a la passada edició al Festival de Jazz Terrassa de Tòfol Martínez de ben segur es repetirà aquest estiu al Pati en la celebració del “Jazz...

Biel Ballester Trio

Friday, 6 July, 2018 - 23:00
​Màxim exponent del gypsy swing a casa nostra, el mallorquí Biel Ballester inaugura el "Jazz a la Fresca" amb el seu trio format per Leandro Hipaucha...

Oriol Vallès & Irene Reig Grup

Thursday, 5 July, 2018 - 22:00
Entrada Gratuïta!

The Swing Flamingos

Friday, 29 June, 2018 - 22:30
  Acostumats a fer sonar el swing amb l’orquestra més longeva del jazz català, alguns dels components de La Locomotora Negra han format un nou grup...

Músics per la Llibertat d'Expressió

Thursday, 28 June, 2018 - 22:00
  Entrada Gratuïta! www.facebook.com/events

Gerard Nieto Reunion Three

Friday, 22 June, 2018 - 22:30
  Reunion Three és el nom del projecte liderat pel pianista Gerard Nieto i integrat per Kike Angulo a la guitarra i Pere Loewe al contrabaix, que...

Combos del Conservatori de Terrassa + Irene Reig Grup

Thursday, 21 June, 2018 - 20:30
En motiu de la celebració del Dia la Música, el proper 21 de juny, els alumnes de la 1ª promoció del Grau Professional de Jazz del Conservatori...

Big Banana Reunion

Sunday, 17 June, 2018 - 20:00
Al llarg de la seva trajectòria, el Miguel Serna va participar en innumerables projectes de jazz, latin o rock, amb el baix elèctric o el contrabaix...