Geni Barry Grup

Thursday, 27 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Myriam Swanson Flamingo Tours

Saturday, 22 July, 2017 - 23:00
El rhythm’n’blues més insinuant, el soul més profund, el surf més frenètic i el rockabilly més punyent convergeixen en la proposta explosiva de ...

Barbacoa Jazz + Myriam Swanson Flamingo Tours

Saturday, 22 July, 2017 - 21:30
A les 21.30h Sopar + 23h Concert 26 € Web - 28 € Anticipada i Taquilla Sopar de Barbacoa + beguda (cervesa, refresc, copa de vi o cava) Elaborat...

Double Basstards

Friday, 21 July, 2017 - 23:00
Double Basstards és un petit homenatge a la llarga tradició del contrabaix en el Jazz. D'aquesta tradició se'n senten part els dos contrabaixistes...

Albert Carrique Grup

Thursday, 20 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Jordi Rabascall Quintet "Sinatra at the Apartment"

Saturday, 15 July, 2017 - 23:00
Aquest ni és el Sinatra de les grans orquestres ni és el Sinatra de les llums de Las Vegas. És un Sinatra íntim, en petit format,  com si el...

Ray Colom "Steel"

Friday, 14 July, 2017 - 23:00
El multi premiat trompeta, compositor i productor Raynald Colom presenta a Terrassa el seu nou projecte Steel: una proposta que representa un canvi...

Alba Pujals Grup

Thursday, 13 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Casi El Mejor Trio De Tu Vida

Wednesday, 12 July, 2017 - 22:00

Llibert Fortuny Acústic Trio

Saturday, 8 July, 2017 - 23:00
Web 13 € - Anticipada i Taquilla 15 €

Sr. Ramon

Friday, 7 July, 2017 - 23:00
Estrena del quintet SR.RAMON! Un espectacle proper al cabaret musical. La idea inicial ha estat trencar amb el típic concert de jazz tal i com el...

Barbacoa Jazz + Sr. Ramon

Friday, 7 July, 2017 - 21:30
A les 21.30h Sopar + 23h Concert 23 € Web - 25 € Anticipada i Taquilla Sopar de Barbacoa + beguda (cervesa, refresc, copa de vi o cava) Elaborat...

Combo del Taller de Músics - ESEM

Thursday, 6 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Nit de swing ballable amb Marc Martín Trio Feat. Jaume Ferrer

Friday, 30 June, 2017 - 22:30
Engresqueu-vos i participeu  de la festa gran de la ciutat a la Nova Jazz Cava amb una nit especial de swing ballable protagonitzada pel trio del...

Concert Homenatge a Esther Gago + Jam Session

Thursday, 29 June, 2017 - 21:00
Dj Ledesma Jordi Lapsus Gipsy Nur Project Toni Capitan Vargas Elvis Party Show Inishmore Voices Factory The Coverers + Jam Session