SERGI SIRVENT GRUP + Convidats

Thursday, 18 July, 2013 - 22:00

HOTSWINGERS & GEMMA ABRIÉ

Saturday, 13 July, 2013 - 22:30

MujazzT

Thursday, 11 July, 2013 - 22:00

ROGIÉRS & MARIO ROSSY+Artista Convidat: MARC AYZA

Friday, 5 July, 2013 - 22:30
Presentem una promesa del jazz novaiorquès per la seva personal conjunció del jazz i R&B amb ritmes llatins i sons electrònics. Rogiérs, cantant...

KAILASH QUARTET + Convidats

Thursday, 4 July, 2013 - 22:00

THE BIG BAND BLUES (The New Generation)

Friday, 28 June, 2013 - 22:30

XAVIER ALGANS GRUP + Convidats

Thursday, 27 June, 2013 - 22:00

PÈSOLS AMB BEICON

Saturday, 22 June, 2013 - 22:30

FARRÀS·PUIGBÒ·ORTIZ·FONT

Friday, 21 June, 2013 - 22:30

XAVIER ALGANS GRUP + Convidats

Thursday, 20 June, 2013 - 22:00

WOM TRIO + JAZZ CORDirecció Víctor Frigola

Saturday, 15 June, 2013 - 22:30

JORDI RABASCALL GRUP + Convidats

Thursday, 13 June, 2013 - 22:00

THE LAST MINUTE EXPERIENCE

Saturday, 8 June, 2013 - 22:30

COOL GRINDERS

Friday, 7 June, 2013 - 22:30
Presentem un autèntic trio de blues, boogie i swing amb un so clàssic, elegant i senzill alhora. Una perfecte conjunció de tres elements que neix amb...